Czy suplementy diety Saya Karma są produkowane w Polsce?

Tak, wszystkie suplementy diety Saya Karma są wytwarzane na terenie Polski. Niemniej jednak, surowce, z których powstają nasze suplementy mogą pochodzić z różnych zakątków świata.

Czy suplementy Saya Karma są tylko dla Kobiet?

Nie, suplementy Saya Karma powstały z myślą o wszystkich, którzy chcą zadbać o siebie, niezależnie od jakichkolwiek podziałów.

Czy suplementy diety Saya Karma dostarczają wszystkich niezbędnych składników odżywczych?

Suplementy diety Saya Karma powinny być przyjmowanie w połączeniu ze zróżnicowaną i zbilansowaną dietą, która stanowi podstawę prawidłowego i zdrowego stylu życia. Nasze produkty mogą być stosowane jako uzupełnienie codziennej diety, ale nie powinny zastępować składników odżywczych dostarczanych z pożywieniem.

Czym najlepiej popijać suplementy diety Saya Karma?

Suplementy diety Saya Karma należy popijać wodą mineralną. Należy unikać przyjmowania suplementów diety razem z kawą, herbatą, alkoholem czy sokiem z grejpfruta ze względu na możliwość zaburzenie procesu ich wchłanianie przez organizm.

Co wyróżnia suplementy diety Saya Karma?

Produkty Saya Karma to owoc współpracy Anny Zientalskiej – dietetyk z wieloletnim stażem pracy oraz sztabu ekspertów z zakresu suplementacji i farmacji. Dzięki wymianie doświadczeń z gabinetu dietetycznego oraz wiedzy naszych specjalistów, powstały suplementy spełniające zapotrzebowanie na produkty o wysokiej jakości i skuteczności, których źródło czerpie z natury.

Czy suplementy diety Saya Karma są przebadane?

Produkty Saya Karma są przebadane zarówno pod kątem mikobiologicznym, jak na obecność metali ciężkich oraz tlenku etylenu.