Blog

Wywiad z Anią Zientalską – dietetyczką i założycielką Saya Karma

Pytanie: Czym zajmujesz się na co dzień?

Ania: Jestem dietetykiem klinicznym i od ponad 10 lat prowadzę prywatną praktykę, współpracując z pacjentami w gabinecie dietetycznym. Profil pacjentów jest bardzo szeroki – współpraca obejmuje zarówno sportowców, osoby z jednostkami chorobowymi, ale też kobiety w ciąży i przygotowujące się do ciąży. Uwielbiam ludzi i wyzwania!

 

Pytanie: Co skłoniło Cię do założenia Saya Karma?

Ania: Jako dietetyk, zawsze interesowałam się zdrowym odżywianiem i suplementacją. Jednak w trakcie swojego 10-letniego stażu pracy zauważyłam, że wiele suplementów dostępnych na rynku nie spełnia moich oczekiwań pod względem składu i jakości. Podczas mojej podróży na Bali zauważyłam, że tamtejsza kuchnia opiera się na naturalnych składnikach, a ludzie żyją tam o wiele dłużej niż w innych częściach świata. To zainspirowało mnie do stworzenia firmy, która oferuje suplementy diety oparte na produktach bogatych w substancje bioaktywne naturalnego pochodzenia, o naukowo udowodnionym sposobie działania.

 

Pytanie: Jakie produkty oferuje Saya Karma?

Ania: Nasze suplementy powstały z myślą o wszystkich tych, którzy chcą zadbać zarówno o swoje zdrowie, jak i wygląd. Dzięki naszej unikalnej formule, suplementy diety Saya Karma mogą przydać się też osobom, które pragną poprawić wydolność umysłową i fizyczną. W ofercie Saya Karma znajdziecie suplementy witaminowe wspierające układ nerwowy, odpornościowy i kostny (B-COMPLEX, MAGNEZ + B6, SAYA SUN) oraz suplementy poprawiające kondycje włosów, skóry i paznokci (SAYA HAIR, SAYA COLLAGEN). Wszystkie nasze produkty są oparte na naturalnych składnikach i są starannie opracowane przez zespół specjalistów.

 

Pytanie: Jakie są Twoje cele związane z firmą?

Ania: Naszym celem jest dostarczenie naszym klientom najwyższej jakości suplementów, które pomogą im w utrzymaniu zdrowia i dobrego samopoczucia. Chcemy, aby nasze produkty były dostępne dla jak największej liczby osób i aby przyczyniały się do poprawy jakości życia. Planujemy również rozwijać naszą linię produktów, aby zaspokajać coraz większe potrzeby naszych klientów.

 

Pytanie: Czy produkcja suplementów diety to trudny biznes?

Ania: Tak, produkcja suplementów diety wymaga dużo pracy i zaangażowania. Musimy dbać o jakość składników, proces produkcji oraz spełnianie wymogów regulacyjnych. Jednak jest to również bardzo satysfakcjonujące, gdy widzimy pozytywne efekty naszych produktów u naszych klientów.

 

Pytanie: Co wyróżnia Saya Karma na tle konkurencji?

Ania: Nasza firma stawia na jakość i składniki pochodzenia naturalnego. Wszystkie nasze produkty są starannie opracowane przez doświadczony zespół dietetyków i naukowców, aby zapewnić jak najlepsze efekty dla naszych klientów. Ponadto, jako osoba uwielbiająca dbać o swoje zdrowie i wygląd, staram się przekazywać tę filozofię naszym klientom i zachęcać ich do podejmowania zdrowych nawyków.

 

Pytanie: Co Cię motywuje w prowadzeniu tej firmy?

Ania: Moją największą motywacją jest widzenie pozytywnych efektów naszych produktów u klientów. Kiedy otrzymuję od nich pozytywne opinie i słyszę, jak ich zdrowie się poprawiło, wiem, że robimy coś wartościowego i potrzebnego. Ponadto, uwielbiam pracę w tej branży i rozwijanie naszej firmy, aby jeszcze lepiej pomagać ludziom w poprawie ich zdrowia i samopoczucia.

 

Pytanie: Jakie rady dotyczące zdrowego stylu życia i suplementacji chciałabyś przekazać klientom Saya Karma?

Ania: Najważniejsze to dbać o siebie zarówno od strony fizycznej, jak i psychicznej. Warto regularnie uprawiać aktywność fizyczną, unikać stresu, dbać o jakość snu i stosować zbilansowaną dietę. Ważne jest także unikanie używek oraz regularne wykonywanie badań kontrolnych. Pamiętajmy, że zdrowie to najcenniejszy skarb, który powinniśmy pielęgnować każdego dnia. Moją najważniejszą radą w kwestii suplementacji jest, aby zawsze stawiać na naturalne składniki. Warto również pamiętać, że suplementacja nie może zastąpić zdrowego odżywiania.

Jedna odpowiedź do “Wywiad z Anią Zientalską – dietetyczką i założycielką Saya Karma

  1. Cześć, to jest komentarz.
    Aby zapoznać się z moderowaniem, edycją i usuwaniem komentarzy, należy odwiedzić ekran komentarzy w kokpicie.
    Awatary komentujących pochodzą z Gravatara.

Dodaj komentarz